ATCOM

ETKİNLİKLER

84 Ülkeden 5 Bin İşadamı İle Buluşmak İster Misiniz?

musiad_fuar

T.C. Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan himayesinde, T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Zafer Çağlayan’ın katılımıyla, 14. MÜSİAD Uluslararası Fuarı  ve 16.  Uluslararası İş Forumu (İBF) Kongresi ile paralel olarak 10-14 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo Center’da, 5 Salonda (2-4-6-7-8) Yerli ve Yabancı işadamlarını buluşturarak, toplam 45bin metrekare kapalı alanda gerçekleştirilecektir.

Bu yıl, 6 kitadaki toplam 84 ülkeden 5.000’i aşkın işadamı, 750 yerli ve yabancı katılımcı firma ile 175.000 ziyaretçi İstanbul’da buluşacaktır. 14. MÜSİAD Uluslararası Fuarı, katılımcı işadamları ile yatırımcıları bir araya getirerek, ticari işbirliği ve küresel ortaklıklar için fırsat sunulacaktır.

Ulaşım sponsoru THY, fuar tarihlerini kapsayan İstanbul uçuşlarında yetkili ofislerde alınan biletlere %20 indirim uygulamaktadır. Ayrıca, yabancı işadamları için 15 günlük vize ücretsiz verilecektir. 09-14 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gümrüksüz alanda, MÜSİAD karşılama deski ve görevlileri olacaktır.

Amerikan Türk Ticaret Odası (ATCOM) bir önceki MÜSİAD iş fuarı ve İBF kongresine çok güçlü katıldığı gibi bu sene de bu özgün aktiviteye ATCOM Başkan Yardımcısı Murat Güzel başkanlığında bir heyetle katılmayı planlamaktadır.

84 ülkeden 5 bin işadamına erişmek, eşsiz iş imkanlarını değerlendirmek, birbirinden seçkin katılımcılarla tanışmak isteyen üye ve dostlarımız lütfen bizlere ulaşsınlar:

Dr. Murat Güzel
ATCOM Başkan Yardımcısı
Uluslararası İlişkiler
E-posta: mguzel@msn.com
Tel: (610) 730-0971

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>